KONST / Litografier / Färglitografi 14632091
nr 1463 2091
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Signerad, numrerad 34/25. Färglitografi, bildmått: 40x57, yttermått inklusive ram: 58x74 cm
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:01:34
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
25 apr
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas